Nasza oferta obejmuje:

  1. Tworzenie witryn internetowych - Już od kilku lat zajmujemy się projektowaniem stron www oraz wdra¿aniem na nich potrzebnych technologii. W zależności od wymagań ze strony Klienta możemy przygotowaæ stronę w formie prostej wizytówki, lub rozbudowanej witryny firmowej. Możemy wykonać stronę internetowe oparte o system CMS, który pomaga i ułatwia zarządzanie witryną przez Klienta. W zależności od potrzeb możemy wykonaæ elementy będą całe podstrony w technice flash.
  2. Hosting - Swoim Klientom oferujemy pełen hosting w przystêpnej cenie. Pomożemy Ci zarejestrowaæ odpowiednią domenę oraz załatwimy związane z tym formalności. Założymy skrzynki pocztowe i odpowiednio je skonfigurujemy. Jeśli chcesz możemy także zarządzać Twoją stroną i robić na niej aktualizacje. Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszego Klienta.
  3. Pozycjonowanie stron w najwiêkszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach - Pozycjonowanie strony internetowej to przede wszystkim wysoka pozycja w wyszukiwarkach a zwłaszcza w wyszukiwarce Google (ponad 80 % zapytań). Nasze pozycjonowanie skupione jest głównie pod Google i wysoka pozycja Państwa strony w Google jest dla nas priorytetem. Pozycjonowane przez nas strony pokazują się wysoko także w innych polskich wyszukiwarkach i katalogach, takich jak: WP, Onet, Interia, Netsprint, MSN, Yahoo.
  4. Reklama w Internecie - Nasza firma oferuję reklamę w Internecie. Począwszy od własnych portali, na których promujemy firmy regionalne, poprzez reklamê w portalach branzowych oraz najbardziej znanych wyszukiwarkach polskich i zagranicznych.

 

 
Strona główna :: Grafika :: Multimedia :: Portfolio :: Miesięcznik ,,Reflektor" :: Ekrany diodowe :: Kontakt :: ArtNeo