W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów poligraficznych: od wizytówek, przez plakaty i teczki, aż po foldery reklamowe oraz kalendarze i papiery firmowe.Oferujemy najwyższą jakość druku w bardzo przystępnych cenach.

Popraw wizerunek Swojej firmy dzięki eleganckim wizytówkom lub wysyłając życzenia na kartce świątecznej z własnym logo.


Każda oferta by mogła zostać zaprezentowana Klientowi, musi posiadać odpowiednie opakowanie w postaci folderu lub katalogu reklamowego.
Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem folderów i katalogów w każdym rozmiarze. Przy realizacji zleceń bierzemy pod uwagę: branżę w jakiej działa firma oraz indywidualne wymagania Klienta.

Ulotki to doskonała forma komunikacji z potencjalnym klientem. Pozwala na krótkie i rzeczowe zaprezentowanie oferty w przyjemnej dla oka formie. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, wybierzemy najbardziej
odpowiedni projekt ulotki oraz zrealizujemy go.Oryginalne i niepowtarzalne, a zarazem eleganckie wizytówki, to coś co powinien posiadać każdy biznesmen. Projektujemy i wykonujemy wizytówki dopasowane do koncepcji identyfikacji graficznej firmy, w formie nie tylko przyjemnej dla oka, ale przede wszystkim trwałej.
Biznes karta to niezwykle praktyczna forma reklamy. Bardzo podobna do wizytówki, jednak spełniająca więcej zadań. Biznes karta jako kartonik o wymiarach 8cm x 5,5cm mogący służyć za wizytówkę, kalendarzyk, bilet wstępu, kartę rabatową lub metkę.

Kalendarz firmowy to ważny element skutecznej promocji. Jest doskonałym połączeniem funkcji: praktycznej, informacyjnej i reklamowej. To idealne miejsce na prezentację loga firmy oraz reklamę. Kalendarz firmowy to także funkcjonalne narzędzie pracy.
Zaskocz mile swoich klientów i podaruj im niepowtarzalny kalendarz firmowy, będzie on przypominał im o Twojej firmie przez cały rok!Profesjonalnie przygotowane oraz wykonane teczki firmowe nie tylko ksztaltują wizerunek firmy oraz są elementem pełnej identyfikacji graficznej, ale również pełnią funkcje praktyczne.
Są często elementem pośredniczącym w kontakcie pomiędzy Państwem a klientami. Mogą służyć zarówno do przechowywania dokumentów firmowych, jak również być efektownym podarunkiem dla kontrahentów.


Efektowny papier firmowy to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy, reprezentuje nas poza biurem i musi być rozpoznawalny dla naszych kontrahentów.
Papier firmowy z pewnością podnosi prestiż firmy. Offsetowy papier (90g) charakteryzuje się dużo większą bielą i gładkością niż standardowy papier ksero. Na takim papierze bez problemu można drukować wszystko na biurowej drukarce.


Reklama zewnętrzna to jeden z najważniejszych nośników przekazu reklamowego. przez wysoki poziom oglądalności kształtuje wizerunek firmy lub produktu. Nasze usługi reklamowe realizujemy tak, by wyróżniały sie spośród standardowych rozwiązań w komunikacji marketingowej oraz reklamie wizualnej
Pozwól się zauważyć dzięki niebanalnej i solidnie wykonanej reklamie ewnętrznej!

SZYLDY
Szyld reklamowy jest wizytówką Twojej firmy. ma spełniać funkcję informacyjną równocześnie przyciągając wzrok potencjalnych klientów poprzez swą atrakcyjną formę. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkowaniu szyldów reklamowych dostosowanych do indywidualncyh potrzeb i wymagań naszych kleintów. Gwarantujemy ciekawy projekt, przystępną cenę, trwałość oraz wysoką jakość wykonania szyldu i jego montażu.

FLAGI
Flaga firmowa jest bardzo efektowną formą reklamy. Taka forma reklamy nie tylko kształtuje wizerunek firmy przyciągając wzrok potencjalnych klientów, ale jest nośnikiem reklamy pozwalającym skutecznie promować firmę i jej produkty, bądź usługi.
Flaga firmowa jest integralnym elementem identyfikacji dla firm, związków, klubów, czy też organizacji.

Flaga firmowa pozwala bardzo skutecznie zwiększyć rozpoznawalność marki oraz jest ważnym elementem imprez okolicznościowych, bądź akcji promocyjnych organizowanych przez przedsiębiorstwa.

KASETONY
Reklama zewnętrzna to jeden z najważniejszych nośników przekazu reklamowego. Przez wysoki poziom oglądalności kształtuje wizerunek firmy lub produktu.

Nasza firma kompleksowo realizuje zamówienia na reklamę zewnętrzną, dostosowując się do wymagań i potrzeb naszych klientów. Współpraca z nami oznacza kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia od projektowania, poprzez produkcję, aż do montażu reklamy.

Nasze usługi reklamowe realizujemy tak, by wyróżniały sie spośród standardowych rozwiązań w komunikacji marketingowej oraz reklamie wizualnej.

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO PORTFOLIO 


 

 
Strona główna :: Grafika :: Multimedia :: Portfolio :: Miesięcznik ,,Reflektor" :: Ekrany diodowe :: Kontakt :: ArtNeo